Junior Transfer Pricing Analyst (Pécs)

456181HUN-Pécs

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Egy új lehetőség vár Rád

Legyél Te is professzionális adózási csapatunk része és szerezz általános adózási és adónem specifikus tudást! Ügyfélkörünk a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed. A munkád során globális megoldásokat és adóhatékony stratégiákat dolgozhatsz ki senior kollégák támogatásával, folyamatosan változó magyar és nemzetközi adójogszabályoknak megfelelően.

Mik lesznek a feladataid?

Transzferár dokumentációk elkészítése, kapcsolt vállalkozások között alkalmazott árak vizsgálata

Összehasonlító kalkulációk készítése, illetve bevallások vizsgálata és az ahhoz kapcsolódó összefoglalók készítése

Amit keresünk

Téged keresünk, amennyiben:

· Harmad- / negyedévesként felsőfokú tanulmányokat folytatsz, vagy végzettséggel rendelkezel gazdasági területen;

· Precíz vagy, pontos és igényes a munkádra;

· Jó a probléma megoldó készséged és proaktív vagy;

· Magabiztosan kezeled az MS Excel-t és MS Word-öt;

· Középfokon kommunikálsz angolul szóban és írásban;

· Szívesen dolgozol csapatban és segíted a fiatalabb kollégák fejlődését;

· Nyitott vagy az újdonságokra, érdekelnek a technológiai újítások és a szakmai kihívás.

Előnyt jelent:

· 1-2 éves beszámoló készítési tapasztalat, lehetőleg könyvelő irodánál vagy multinacionális vállalatnál,

· Transzferár dokumentumok készítésében szerzett ismeret

· A feladatok csapatban, Senior kolléga támogatásával várnak rád.

Amit nyerhetsz ezzel a lehetőséggel

· Szeretnél egy fiatalos lendületes csapatban dolgozni, ahol lehetőséged van gyors szakmai fejlődésre;

· Szívesen dolgozol elismert szakemberek támogatásával olyan projekteken, ahol multinacionális cégek működésébe nyerhetsz betekintést;

· Ha részt vennél digitalizációs és Business Development projektekben;

· Szereted a változatos feladatokat és a minőségi munkavégzést;

· Fontos számodra a csapatszellem

· Kihasználnád a flexibilis munkaidőt, az otthonról való munkavégzés lehetőségét

Amire számíthatsz

· Az online jelentkezéshez várjuk naprakész magyar és/ vagy angol nyelvű önéletrajzod!

· Pályázatod pozitív elbírálása esetén Talent csapatban dolgozó kollégáink egy online interjút fognak egyeztetni Veled.